Schody

Schody stanowią dziś coraz częściej znaczący element wyposażenia wnętrz idealnie wpasowujący się w otoczenie. Dlatego tak ważny jest prawidłowy pomiar, rzetelne doradztwo oraz fachowy montaż. Wszystko to oferuje Państwu nasza firma.

Profesjonalny park maszynowy pozwala nam na wykonanie różnego rodzaju schodów: od klasycznych policzkowych wpuszczanych czy nakładanych, poprzez ekskluzywne schody krzywulcowe (z elementów giętych) i pałacowe, aż do nowoczesnych dywanowych w wersji prostej oraz rzadko jeszcze spotykanej na polskim rynku ze skośnymi podstopniami. Indywidualny projekt w formie ruchomej wizualizacji pomaga klientowi w podjęciu decyzji o wyborze swoich wymarzonych schodów.

Dysponujemy laserowym systemem pomiaru Flexijet3D, dzięki któremu możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowany pomiar klatek schodowych, schodów nad schodami czy też czasochłonnych schodów na beton. Wyposażenie w specjalnie przygotowane oprogramowanie FlexiCAD pozwala zobaczyć lub sprawdzić wymiar już na budowie i omówić np. problem nierówności ścian.

Wykonujemy również usługowe pomiary schodów systemem Flexijet3D.

flexijet-ikonka2